Dailylentės, kurios bus naudojamos vidaus darbams, išdžiovinamos iki drėgnumo 14-16 %. Medis – tai natūralus produktas, todėl skirtingu metų laiku, keičiantis santykiniam oro drėgnumui, keičiasi ir jo savybės. Todėl dailylentės gali  šiek tiek riestis, suktis, lenktis, tačiau tai nereiškia, kad dailylentės yra brokuotos.
Išdžiovinus lentas, jos yra obliuojamos. Iškart po obliavimo, Jums pageidaujant, dailylentės gali būti dažomos. Tuomet dailylenčių tarnavimo laikas labai prailgėja.
Po obliavimo, lentelės suskirstomos pagal kategorijas. AB ir C.

Dailylenčių paruošimas naudojimui

Prieš montuojant, dailylentes rekomenduojama laikyti originalioje pakuotėje ne  trumpiau, kaip dvi dienas. Pakuotėje pradurkite skylutes ventiliacijai. Dailylentės iš pakuotės išimamos tik prieš pradedant jas tvirtinti. Patalpoje, kurioje tvirtinsite dailylentes, aplinkos temperatūra turi būti apie 20º C šilumos, o santykinis oro drėgnumas apie 35-65 %. Montavimo metu neišardykite pakuočių iš anksto, kad lentelės džiūdamos nepradėtų suktis, lenktis, priešingu atveju, turėsite rūpesčių jas jungiant.

Interjero akcentas

Medienos apdaila visais laikais buvo populiari individualių namų statyboje. Šiuo metu toks sprendimas priimamas vis dažniau, todėl, kad medis yra natūralus produktas, suteikiantis Jūsų interjerui ypatingo jaukumo ir šilumos.
Vidaus dailylentės gali būti naudojamos ir sienų, ir lubų apdailai.

Vidaus dailylenčių profiliai