Naujakurių gyvenimas kartais gali būti nepavydėtinas: naujos gyvenamosios erdvės įsigijimas atrodo kaip džiuginantis gyvenimo etapas, tačiau jį apkartinti gali aibė rūpesčių ir pasirinkimų. Tiesa, su jais susiduria ne tik naujakuriai, bet ir norintys atnaujinti savo būstą bei įnešti į savo gyvenimą pokyčių. Ne paslaptis, jog spinta yra vienas populiariausių ir daugiausiai naudojamų interjero baldų. Jūsų dėmesiui – keletas patarimų, kaip išsirinkti tinkamą spintą Jūsų namams.

Kokioje erdvėje reikės spintos?

Spintos gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, pasižymėti skirtingomis formomis ir funkcijomis. Tam, kad spinta būtų ergonomiška erdvėje, ilgai tarnautų ir būtų funkcionali, svarbu atsižvelgti į tai, kur ją reikalinga pastatyti. E-smartbaldai.lt pasiūloje esančios spintos internetu skirtos tiek vaikų kambariui, tiek svetainei. Nuo to priklausys, kokio dydžio bus spinta, ar ji turės būti talpi ir t.t. Pavyzdžiui, renkantis spintą ar spintelę vonios kambaryje, reikia atminti, jog joje yra gausu drėgmės, todėl tai gali neigiamai atsiliepti mediniams baldams. Tokiam kambariui reikėtų drėgmei atsparių baldų arba vengti daug medinių komponentų turinčių baldų.

Vidinis spintos išdėstymas – labai svarbu

Tai, kaip vieta paskirstyta spintos viduje, lems, ką ir kiek galite sudėti. Jeigu lentynos ar pertvaros bus išdėliotos neergonomiškai, gerokai sumažės spintos talpa, net jeigu išoriškai ji atrodys pakankamai didelė. Spintos internetu, kurias rasite E-smartbaldai.lt, yra kruopščiai apgalvoto dizaino, todėl su šia problema susidurti neteks. Svarbiausia tiksliai žinoti, ką norėsite sutalpinti – jeigu neketinate joje laikyti lauko drabužių, galbūt užtektų mažesnių matmenų ar kitokio vidinio išdėstymo spintos.

Priderinkite prie interjero

Kartais tai yra lengviau pasakyti, nei padaryti, tačiau skyrus tam pakankamai dėmesio ir atsižvelgus į būtinus akcentus, norimą spintą įkomponuosite į erdvę be didesnių nesklandumų. Jeigu nepasitikite vien savo skonio, kreipkitės pagalbos į interjero dizainerius bei kitus specialistus, kurie padės išsirinkti spintą įvertindami Jūsų interjero niuansus: turimą laisvą erdvę, proporcijas, vyraujančią stilistiką. Apskritai, teirautis profesionalo patarimų yra naudinga, net jeigu ir renkatės spintą ne pirmą kartą.

Žinome, kad rūpesčių, ypatingai įsirenginėjant namus, yra daug, todėl spintos internetu – patogus ir laiką taupantis būdas išsirinkti norimą baldą. Užsukite į E-smartbaldai.lt ir iš plataus asortimento išsirinkite spintą, kuri atitiks visus Jūsų lūkesčius.